> O firmie
Logowanie
Menu kategorii
O firmie
     Firma PULSAR powstała w 1994 roku, głównym profilem firmy jest produkcja urządzeń i akcesoriów do systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej. Produkcja, magazyn oraz pozostałe działy firmy zajmują obecnie 3000m². Firma zatrudnia ponad 150 pracowników o wysokich kwalifikacjach zawodowych, w każdym z działów: produkcyjnym, konstruktorsko-technologicznym, marketingowym i administracyjnym. Dzięki temu zapewnia stałą i wysoką jakość wyrobów i świadczonych usług. Obecnie PULSAR jest wiodącym liderem w Polsce w swojej branży, oraz posiada wielu Klientów w Europie i Azji. Pozycja firmy na rynku jest wynikiem wysokiej jakości i niezawodności produktów, doświadczenia oraz doskonałej obsługi Klientów. Polityka firmy owocuje ciągłym wzrostem sprzedaży i ekspansją na nowe rynki. Biorąc pod uwagę duży wpływ bezpośrednich kontaktów z Klientami i Odbiorcami firma sukcesywnie poszerza zakres szkoleń oraz czynnie uczestniczymy w targach i imprezach branżowych np. SECUREX, IFSEC.


o firmie Pulsar

Misją firmy jest bezkonkurencyjna obsługa klienta i dostarczanie produktów:

 • niezawodnych
 • w atrakcyjnych cenach
 • najwyższej jakości i na dogodnych warunkach logistycznych

Staramy się zapewnić klientowi poczucie komfortu, a profesjonalizmem i elastycznością naszych działań sprostać oczekiwaniom. Doceniamy wkład każdego pracownika w realizację wspólnych celów, darzymy go zaufaniem i respektujemy jego osobowość. Ponosimy całkowitą odpowiedzialność za naszą pracę.

 

Głównym celem jest zapewnienie właściwego środowiska pracy, metod zarządzania i relacji między pracownikami dla podniesienia ich motywacji jak również:

 • pełne zadowolenie klientów z usług i wyrobów firmy
 • promocja firmy i marki PULSAR
 • modernizacja technologii produkcji
 • utrzymanie pozycji pewnego i solidnego dostawcy wyrobów / usług w tym wyrobów wymagających nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych
 • utrzymanie obsługi Klientów na najwyższym poziomie
 • umacnianie związków z dotychczasowymi Klientami i dostawcami
 • doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością
 • doskonalenie procesów i wzrost efektywności ekonomicznej Firmy

Działania te zapewniają ciągły rozwój firmy oraz wzrost jakości produkowanych wyrobów.

spółka PULSAR K. BOGUSZ SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Siedlcu (adres siedziby i adres do korespondencji: Siedlec 150, 32-744 Łapczyca); wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, KRS 0000075204; Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; NIP: 6830012136; REGON: 350646366; adres poczty elektronicznej: esklep@pulsar.pl Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Cała treść zawarta na stronie www.pulsar.pl, tekst oraz grafika jest objęta prawami autorskimi, co oznacza,
że kopiowanie jakiegokolwiek jej elementu lub używanie bez naszej pisemnej zgody jest prawnie zabronione.
W celu uzyskania zgody prosimy o kontakt z Działem Handlowym.
© Comarch SA 2016. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®